Restore (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Module
lv: Modulis

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: here
lv: šeit

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Image styles
lv: Attēlu stili
