Restore (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Help
ml: സഹായം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്
