Restore (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
