Restore (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Help
mr: मदत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: General
mr: साधारण

en: here
mr: येथे

en: Undefined
mr: अव्याख्यात

en: Menus
mr: मेनूज
