Restore (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
