Restore (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Help
ne: सहयोग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु
