Restore (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Back
nl: Terug

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Custom breadcrumbs
nl: Aangepaste broodkruimels

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: General
nl: Algemeen

en: here
nl: hier

en: Rules
nl: Regels

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Mismatch
nl: Verschillend

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Variables
nl: Variabelen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Generate
nl: Genereer

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Contents
nl: Inhoud

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Uninstalled
nl: Gedeïnstalleerd

en: Differences
nl: Verschillen

en: Run cron.
nl: Cron uitvoeren.

en: Conflicts
nl: Conflicten
