Restore (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Date format
oc: Format de data

en: Module
oc: Modul

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Fields
oc: Camps

en: Details
oc: Detalhs

en: here
oc: aicí

en: Rules
oc: Règlas

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Path alias
oc: Aliàs de camin

en: Installed
oc: Installat

en: Variables
oc: Variablas

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Generate
oc: Generar

en: Menu links
oc: Ligams de menú

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Auto settings
oc: Paramètres automatics
