Restore (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Partial
pl: Częściowe:

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Date format
pl: Format daty

en: Module
pl: Moduł

en: Selected
pl: Wybrany

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Details
pl: Szczegóły

en: General
pl: Ogólne

en: here
pl: tutaj

en: Rules
pl: Reguły

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Match
pl: Pasuje

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Variables
pl: Zmienne

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Restore
pl: Przywróć

en: Generate
pl: Generuj

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Filter formats
pl: Filtr formatów

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Uninstalled
pl: Odinstalowano

en: Auto settings
pl: Ustawienia automatyczne
