Restore (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Module
sk: Modul

en: Selected
sk: Zvolené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Match
sk: Zhoda

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Variables
sk: Premenné

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Generate
sk: Generovať

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov
