Restore (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: Date format
sr: Формат датума

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Undefined
sr: Недефинисано
