Restore (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Help
sv: Hjälp

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Date format
sv: Datumformat

en: Module
sv: Modul

en: Selected
sv: Vald

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Fields
sv: Fält

en: Details
sv: Detaljer

en: General
sv: Allmän

en: here
sv: här

en: Rules
sv: Regler

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Features
sv: Funktioner

en: Path alias
sv: Sökvägsalias

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Installed
sv: Installerad

en: Variables
sv: Variabler

en: Blocks
sv: Block

en: Menus
sv: Menyer

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Restore
sv: Återställ

en: Generate
sv: Generera

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Uninstalled
sv: Avinstallerad
