Restore (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Back
th: กลับ

en: False
th: เท็จ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Path alias
th: พาธนามแฝง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Variables
th: ตัวแปร

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ
