Restore (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Partial
uk: Часткова

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Custom breadcrumbs
uk: Власні навігаційні лінійки

en: Date format
uk: Формат дати

en: Module
uk: Модуль

en: Selected
uk: Вибране

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Details
uk: Подробиці

en: General
uk: Загальне

en: here
uk: тут

en: Rules
uk: Правила

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Features
uk: Властивості

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Match
uk: Збігається

en: Mismatch
uk: Не збігається

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Installed
uk: Встановлено

en: Variables
uk: Змінні

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: Restore
uk: Відновити

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Contents
uk: Вміст

en: Filter formats
uk: Формати фільтрів

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Uninstalled
uk: Деінстальовано

en: Differences
uk: Відмінності

en: Auto settings
uk: Автоматичні налаштування

en: Unknown operation
uk: Невідома дія

en: Conflicts
uk: Конфлікти

en: Unselected
uk: Невибране
