Restore (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Selected
ur: منتخب شدہ

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر

en: Details
ur: تفصیلات

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: Blocks
ur: بلاکس
