Restore (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: unknown
af: onbekend

en: error
af: fout

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: active
af: aktief

en: Operation
af: Operasie

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: Permissions
af: Regte
