Restore (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: error
ast: fallu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Modules
ast: Preseos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Error
ast: Fallu

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Filter
ast: Filtru

en: active
ast: activu

en: Operation
ast: Operación

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer

en: Permissions
ast: Permisos
