Restore (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: error
bs: greška

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: active
bs: aktivan

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Storage
bs: Pohrana

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bs: Mašinski-čitljivo ime mora sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.
