Restore (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: unknown
ca: desconegut

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Modules
ca: Mòduls

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Database
ca: Base de dades

en: Module
ca: Mòdul

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: active
ca: actiu

en: Example
ca: Exemple

en: Operation
ca: Operació

en: Date formats
ca: Formats de data

en: This action can not be undone.
ca: Aquesta acció no es pot desfer.

en: revert
ca: reverteix

en: Missing
ca: Perdut

en: Permissions
ca: Permisos

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: Restore
ca: Restaura

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: deleted
ca: suprimit

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: El nom llegible-per-la-maquina hauria de contenir sols lletres en minúscula, números i guions baixos.

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: The machine-readable name must contain unique characters.
ca: El nom llegible-per-la-màquina pot contenir només caràcters.
