Restore (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Title
da: Titel

en: enabled
da: aktiveret

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: disabled
da: deaktiveret

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: unknown
da: ukendt

en: error
da: fejl

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Filename
da: Filnavn

en: Modules
da: Moduler

en: Unknown
da: Ukendt

en: Error
da: Fejl

en: Create
da: Opret

en: Active
da: Aktiv

en: Module
da: Modul

en: Roles
da: Roller

en: active
da: aktiv

en: Example
da: Eksempel

en: Operation
da: Handling

en: Revert
da: Gendan

en: Date formats
da: Datoformater

en: This action can not be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: revert
da: gendan

en: Missing
da: Mangler

en: Permissions
da: Tilladelser

en: missing
da: mangler

en: Storage
da: Lagring

en: Variables
da: Variable

en: Export format
da: Eksportformat

en: Restore
da: Gendan

en: Machine name
da: Internt navn

en: deleted
da: slettet

en: Overwrite
da: Overskriv

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn kan kun indeholde små bogstaver, understregninger og tal.

en: Overriden
da: Tilsidesat

en: restore
da: gendan

en: Image styles
da: Billedformater

en: The machine-readable name must contain unique characters.
da: Det maskinlæsbare navn skal indeholde unikke tegn.

en: Conflicts
da: Konflikter
