Restore (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: error
el: σφάλμα

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Modules
el: Μονάδες

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: active
el: ενεργός

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Date formats
el: Μορφές ημερομηνίας

en: revert
el: επαναφορά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Permissions
el: Άδειες

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα πρέπει να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: The machine-readable name must contain unique characters.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα πρέπει να περιέχει μοναδικούς χαρακτήρες.
