Restore (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: error
eu: errorea

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Database
eu: Datu-base

en: Module
eu: Modulua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: active
eu: aktiboa

en: Example
eu: Adibide

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Date formats
eu: Dataren formatuak

en: revert
eu: leheneratu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: restore
eu: leheneratu

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera
