Restore (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: active
gu: સક્રિય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
