Restore (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: error
hr: greška

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Modules
hr: Moduli

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: Module
hr: Modul

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: active
hr: aktivan

en: Operation
hr: Operacija

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Storage
hr: Spremnik

en: Variables
hr: Varijable

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hr: Stroju-čitljiv naziv mora sadržavati jedinstvene znakove.
