Restore (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: error
hy: սխալ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: active
hy: ակտիվ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը պետք է պարունակի յուրահատուկ նիշեր:
