Restore (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: active
kk: белсенді

en: Operation
kk: Операция

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады
