Restore (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: error
km: កំហុស

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: active
km: សកម្ម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​​​​​ដែលម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា ( _ ) ។

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: The machine-readable name must contain unique characters.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន ត្រូវតែ​មាន​តួអក្សរ​ដែល​ប្លែក​ពី​គេ ។
