Restore (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: active
ku: چالاکە

en: Operation
ku: کردار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
