Restore (7.x-2.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо
