Restore (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: error
mg: hadisoana

en: Filter
mg: Sivana
