Restore (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (24 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
