Restore (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.
