Restore (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: unknown
mr: अज्ञात

en: error
mr: तृटी

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Error
mr: तृटी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Example
mr: उदाहरण
