Restore (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: error
nn: feil

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Error
nn: Feil

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Date formats
nn: Datoformat

en: revert
nn: tilbakestill

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: deleted
nn: sletta

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Datamaskinlesbart namn kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
nn: Datamaskinlesbart namn må innehalde unike tegn.
