Restore (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: active
sl: aktiven

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Machine name
sl: Strojno ime
