Restore (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: active
sq: aktiv

en: Operation
sq: Veprimi

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: Permissions
sq: Të drejta

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sq: Emri i lexueshëm nga makina duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra dhe simbole nënvizimi.
