Restore (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: error
te: సమస్య

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Error
te: సమస్య

en: Create
te: సృష్టించు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Permissions
te: అనుమతులు
