Restore (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Edit
am: አርትእ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: active
am: ገባሪ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
