Restore (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: error
be: памылка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Filename
be: Назва файла

en: Modules
be: Модулі

en: Unknown
be: Невядомы

en: file
be: файл

en: Error
be: Памылка

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: active
be: актыўны

en: Operation
be: Аперацыя

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: revert
be: адкат

en: Permissions
be: Правы

en: Restore
be: Аднавіць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Script
be: Скрыпт

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Машыначытэльнае імя павінна ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванне.

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: The machine-readable name must contain unique characters.
be: Машыначытальнае імя павінна ўтрымліваць унікальныя знакі.
