Restore (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Modules
bg: Модули

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: file
bg: файл

en: Error
bg: Грешка

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: active
bg: активен

en: module
bg: модул

en: Operation
bg: Действие

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: Permissions
bg: Права

en: Restore
bg: Възстанови

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bg: Лесното за разчитане от машина име може да съдържа само малки букви, цифри и долни черти.

en: Image styles
bg: Размери на изображения
