Restore (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་དེར་གསལ་བྱེད་ཆུང་བ་དང་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་བཅས་ཁོ་ན་ཡོད་ཆོག

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
