Restore (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
