Restore (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: file
eo: dosiero

en: Error
eo: Eraro

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: active
eo: aktiva

en: module
eo: modulo

en: Operation
eo: Operacio

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
eo: La maŝinlegebla nomo devas konsisti nur el minusklaj literoj, numeroj, kaj substrekoj.

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
