Restore (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: error
gl: erro

en: Edit
gl: Editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: file
gl: ficheiro

en: Error
gl: Erro

en: Create
gl: Crear

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: active
gl: activo

en: Example
gl: Exemplo

en: module
gl: módulo

en: Operation
gl: Operación

en: Revert
gl: Volver

en: Date formats
gl: Formatos de data

en: This action can not be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: revert
gl: volver

en: Missing
gl: Perdido

en: Permissions
gl: Permisos

en: missing
gl: perdido

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: Restore
gl: Restaurar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: deleted
gl: borrado

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: O nome lexíbel pola máquina debe conter só letras minúsculas, números e trazos baixos.

en: restore
gl: restaurar

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: The machine-readable name must contain unique characters.
gl: O nome de sistema debe conter caracteres únicos.
