Restore (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: enabled
is: virkt

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: unknown
is: óþekkt

en: error
is: villa

en: Edit
is: Breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Modules
is: Einingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: file
is: skrá

en: Error
is: Villa

en: Create
is: Stofna

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: active
is: virkur

en: revert
is: bakfæra

en: Permissions
is: Réttindi

en: Storage
is: Geymsla

en: deleted
is: eytt
