Restore (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: error
lt: klaida

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: file
lt: failas

en: Error
lt: Klaida

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: Example
lt: Pavyzdys

en: module
lt: modulis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: This action can not be undone.
lt: Šis veiksmas negrįžtamas.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Storage
lt: Saugykla

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: deleted
lt: pašalinta

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būt unikalus.
