Restore (7.x-2.1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги
