Restore (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Modules
my: Module များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: file
my: ဖိုင်

en: Error
my: အမှား

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
