Restore (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: error
ne: त्रुटि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: file
ne: फ़ाइल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Machine name
ne: मशीन नाम
