Restore (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Title
oc: Títol

en: enabled
oc: activat

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: unknown
oc: desconegut

en: Edit
oc: Modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Modules
oc: Moduls

en: Unknown
oc: Desconegut

en: file
oc: fichièr

en: Create
oc: Crear

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: active
oc: actiu(s)

en: Example
oc: Exemple

en: Redirect
oc: Redirigir

en: module
oc: modul

en: Operation
oc: Operacion

en: Revert
oc: Restablir

en: revert
oc: restablir

en: Missing
oc: Mancant

en: missing
oc: mancant

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Variables
oc: Variablas

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Overwrite
oc: Écraser

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Lo nom sistèma deu pas conténer que de letras, de chifras e de jonhents bas.

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: The machine-readable name must contain unique characters.
oc: Lo nom legible-per-la-maquina pòt contenir solament caractèrs.
